Jesteś tutaj: Start / Dane teleadresowe

Dane teleadresowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrektor Miejskigo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie:

inż. Marian Prodlik - dyrektor
e-mail: marian@mosirek.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Irena Gryboś - główna księgowa
Tel.: 32 793 70 86 w. 3
Kom.: 883 344 875
e-mail: irena@mosirek.pl

godziny pracy: 7:30-15:30  

ADMINISTRACJA

Iza Niesler-Panok
Tel.: 32 793 70 86 w. 4
Kom.: 883 344 873
e-mail: iza@mosirek.pl

godziny pracy: 7:30-15:30

DZIAŁ ORGANIZACJI SPORTU

Jacek Nowak - tel.: 883 344 877, e-mail: jacek@mosirek.pl
Sławomir Mikusiński - tel.: 883 344 866, e-mail: slawek@mosirek.pl
Robert Tobór - tel.: 883 344 870, e-mail: robert@mosirek.pl
Ewelina Jenszczok- tel.: 883 344 865, e-mail: ewelina@mosirek.pl

godziny pracy: 8:00-16:00

KSIĘŻA GÓRA

Jan Kudla – kierownik - gospodarz obiektów sportowo-rekreacyjnych
kom. 784-640-385

POZOSTALI PRACOWNICY MOSiR:

Zygmunt Krawczyk - starszy konserwator
Stegan Senkała - konserwator
Ernest Hojka - konserwator
Grzegorz Trembaczowski - konserwator
Marian Czaja - robotnik gospodarczy

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie
Data utworzenia:2015-10-21
Data publikacji:2015-10-21
Osoba sporządzająca dokument:Irena Gryboś
Osoba wprowadzająca dokument:Irena Gryboś
Liczba odwiedzin:621